دلم که میگیرد

                                            کودک میشوم!

                                                  دستانی میخواهم که آرامم کنن

                                                           مهربانی که به فکر دلتنگی هایم باشد

                                                                          ولی هیچ کس نمیداند

                                                           که بجز تو هیچ نمی خواهم...                    

/ 58 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Åĺǿņě Ĝĩřĺ

من نـه عـشق میـخواهد ، نـه دروغــهای قـشنگ ، نـه ادعـاهای بـزرگ ، نـه بـزرگهای پـر ادعــا ...! دلـم یـک فنـجان قــهوه داغ میــخواهد و یــک "دوســــت" ، کـه بـشود بـا او حـرف زد و بـعد *** پشیـــمان *** نـشد ...!!!

عسل

گاهـﮯ ﬤפּسـت دارم بـﬤפּטּ پک زﬤטּ فقط بنشینم פּ نگاه ڪنم ڪـﮧ ســــیگارم چگـפּنــﮧ میسـפּزﬤ شاید آפֿـــر فهمیـﬤم چه لذتـﮯ میبرﮯ از تماشـــ ـاﮯ سـפּפֿــــتن من

مانیا

این جا آنقدر شاعرانه دروغ می گویند و آنقدر در دروغ هایشان شاعر می شوند که نمیدانم در این سرزمین با اینهمه فریب چگونه ست که دلم هنوز خواب باران را دوست دارد!

مانیا

هر روز نبودنت را بر دیوار خط کشیدم ببیین این دیوار لامروت دیگر جایی برای خط زدن ندارد خوش به حال تو خودت را راحت کردی یک خط کشیدی تنها آن هم روی من!!!

میثم

اپم[نیشخند]

مهدیه

این پیام رو یکی به من نظر داد منم بهش عمل کردم.. تو رو به امام زمان قسم می دم این پیام رو بخون.دختری از خوزستانم که پزشکان از علاجم نا امید شدند.شبی خواب حضرت زینب (س)را دیدم در گلوم اب ریخت شفا پیدا کردم ازم خواست اینو به بیست نفر بگم. این پیام به دست کارمندی افتاد اتقاد نداشت کارشو از دست داد.مرد دیگری اعتقاد داشت 20 میلیون به دست اورد. به دست کس دیگری رسید عمل نکرد پسرشو را از دست داد.اگه به حضرت زینب اعتقاد داری این پیامو واسه 20 نفر بفرست............ 20 روز دیگه منتظرباش

rira

امان.... امان...امان.... از روزهایی که دلت از خدا هم پــــــــــــــــــره....!!!!

الی

لینکت کردم منوبلینک

سمانه

سلام وبلاگتون خیلی خوووووووووووووووووووووووووووووووووووووبه[لبخند]