تنهاتر از تنها
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
   
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بیزارم ازت - یکشنبه ٢۸ آذر ،۱۳٩٥

امری: رییس باشگاه از من حمایت می‌کند

 

 

 • امری: رییس باشگاه از من حمایت می‌کند
  خبرگزاری ایسنا: به نقل از beIN sports، پاری ‌سن‌ ژرمن روزهای کابوس‌واری را در رقابت های لیگ فرانسه پشت‌سر می‌گذارد. تیمی که با لوران بلان به راحتی می توانست جام قهرمانی را در لیگ فرانسه بالای سر ببرد، در فصل جاری و تنها بعد از گذشت ۱۸ هفته، چهار بار شکست خورده است.

  پاری ‌سن‌ ژرمن در هفته هجدهم در خانه گینگام به میدان رفت و با نتیجه دو بر یک باخت. انتقادها از سرمربی اسپانیایی این تیم فرانسوی بسیار بالا گرفته است و خبرهای زیادی درباره احتمال اخراج اونای امری جوان به گوش می رسد.

  امری در نشست خبری بعد از گفت: تا پایان لیگ بازی های زیادی باقی مانده است. نباید خیلی زود قضاوت کرد. لیگ فرانسه ۳۸ هفته ای است و اکنون نمی‌توان درباره تیم قهرمان صحبت کرد. می خواهیم در فصل جاری هم جام قهرمانی را بالای سر ببریم. به شاگردانم ایمان دارم. بازیکنان پاری ‌سن‌ ژرمن می توانند شرایط موجود را تغییر بدهند. در این شکی ندارم.

  سرمربی PSG ادامه داد: ناصر الخلیفی (رییس باشگاه) از من حمایت خواهد کرد. بعد از بازی در رختکن با او صحبت کردم. شکست تلخ و سختی بود اما این فوتبال است و احتمال چنین چیزهای در آن زیاد است.

  پاری ‌سن‌ ژرمن با این شکست با ۳۶ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی باقی ماند و اگر نیس در دیدار امروز (یکشنبه) خود به پیروزی برسد، اختلاف تیم امری با صدر جدول به هفت امتیاز افزایش پیدا خواهد کرد.

نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :